מבצע חורף
  שאלות נפוצות  
 
 

שאלות ותשובות

איך בוחרים נושא לאיור ?

כשאני מגיעה לחדר תינוק חדש, ראשית בוחנת את גודלו, את כיווני האור ,היכן ממוקמים הרהיטים ומה צבעם. פורשת קטלוג שלם של דוגמאות ורעיונות שיכולים להתאים לחדר ומציגה אותו בפני ההורים ומקשיבה לרצונותיהם, מבינה את טעמם האישי ,מייעצת ויחד מגיעים להחלטה.

את כל האיורים אני מבצעת באופן ידני, באמצעות מכחולים, ספוגים ומברשות בצבעי אקריליק נעימים בעלי שלל אינסופי של גוונים , איורים נאיבים, שמחים, מלאי צבע בהיר ועיקר הייחודיות שלהם הוא בכך שהם מספרים סיפור ומעוררים את דמיון התינוק. האיורים עצמם פוגשים את הילדים במקום שבו הדמיון מתחיל וכך נוצר בינהם חיבור מיידי.

תוך כמה זמן איור הקיר מוכן ?

ציור בכל קירות החדר – לעיתים ייסתיים תוך יום אחד ולעיתים תוך יומיים , מומלץ לתחיל מוקדם בבוקר כדי לתפוס כמה שיותר שעות אור יום. ציור גדול – ברמת מורכבות בינונית יסתיים תוך שמונה שעות לערך. ציור בינוני – ברמת מורכבות בינונית יסתיים תוך חמש שעות לערך. ציור קטן (דמות אחת) - יסתיים תוך שעתיים לערך.

לכמה זמן ישמר האיור ?

האיור ישמר לאורך שנים רבות בצבעיו היפים. צבעי האריליק ידועים באיכותם הגבוהה , בשימור חוזק וחדות הצבע ובשרידותם לאורך שנים רבות. האיור אינו דוהה ואינו מתקלף ואפשר ללא חשש להעביר סמרטוט על הקיר כדי לנקות אותו מפעם לפעם – רצוי עם מגבון לח ללא אקונומיקה או אציטון.

האם החדר עלול להתלכלך ?

בטרם בואי להתחיל במלאכה , אני פורשת עיתון על הרצפה לאורך הקיר ובנוסף במשך כל זמן היצירה , נצמדת למגבון לח כדי לנגב את הקיר מקרה של נזילה. שפורפרות הצבעים נפתחות רק לצורך השימוש ונסגרות מיד בתום השימוש כדי למנוע כל תרחיש ...


איך אפשר להעשיר את האיור ?

ניתן לתת לאיור טוויסט כזה או אחר – למשל תבליט של אחת הדמויות הקטנות ההופכת בן רגע לתלת מימד וממש "יוצאת מהקיר" . אפשרות נוספת היא שימוש בצבעים מבריקים או וצבעי נצנצים ההופכים את החדר לממלכה של ממש.

איך מזמינים איור ?

פשוט וקל , מתקשרים אלי למספר 054-2003360 או שולחים לי הודעה דרך הלחצן "צור קשר" ואני מגיעה ...
צור קשר